MASAJ ODALARI

MASAJ & VÜCUT BAKIMLARI

Otelimizde 7 adet masaj salonu bulunmakta olup konusunda eğitimli ve uzman personelden masaj hizmeti alabilirsiniz. Masaj Hizmeti ekstra ücrete tabi olup rezervasyon yaptırılarak kullanılabilmektedir.

Masaj Çeşitleri
SAUNA

SAUNA

Bütün bir haftanın yorgunluğunu atmak, stresinizden kurtulmak için yapmanız gereken tek şey; 15’er dakikalık 2 seanstan oluşan sıcak bir ahşap odada oturarak sonrasında alacağınız buz gibi bir şok duş...
Saunamız 08:00 - 24:00 saatleri arasında ücretsiz olarak siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir

TÜRK HAMAMI

TÜRK HAMAMI

Kültürümüzün çok önemli bir parçası olan hamamlar, SPA merkezimizin vazgeçilmezleri arasındadır. Bay ve bayanlara ait olmak üzere iki ayrı hamamımız bulunmaktadır. Gelin Hamamı’ndan Damat Hamamı’na, Kese Köpük Masajından, Bali Adası’nın bir uygulaması olan Lulur Masajına, birçok amaç için Türk Hamamını kullanabilirsiniz.

FITNESS CENTER

FITNESS CENTER

Güncel fitness ekipmanları ile donatılmış olan fitness salonumuz güne zinde başlamak için siz değerli misafirlerimize 08:00 – 23:30 saatleri arasında ücretsiz olarak hizmet vermektedir.


Spa Üyelik Fiyatları
BUHAR ODASI

BUHAR ODASI

SPA merkezimizin en gözde kısımlarından biri olan buhar odasının kullanımı genel olarak 15’er dakikalık 2 sauna seansından sonra 10 dakikalık bir buhar banyosu şeklinde kullanılmaktadır. Daha sağlıklı bir görünüşe sahip olmak için 08:00 – 24:00 saatleri arasında ücretsiz siz değerli misafirlerimizin kullanımına sunulmuştur.

TUZ ODASI

TUZ ODASI

Spa Merkezimizde astım ve bronşit rahatsızlıklarına iyi gelen nefes açma özelliğine sahip 1 adet Tuz Odası bulunmakta olup misafirlerin kullanımına ücretsiz olarak sunulmaktadır.

YUKARI