Grand Asya Hotel

Grand Asya Ailesi

Kurşunlar Yapı AŞ. Bünyesinde bulunan, Bandırma'nın 5 yıldız tek oteli GRAND ASYA OTEL, Asya Oteller zincirinin Balıkesir’de bulunan Asya Pamukçu Termal Otel, Elit Asya Otel ve Asya Otelden sonra Bandırmada faaliyete açtığı 4. Otelidir.

138 oda 277 yatak kapasitesine sahip olan Grand Asya Hotel Bandırma şehir merkezinde yer almakta olup İDO feribot iskelesine 1 KM mesafededir. Balıkesir’e 100 KM, Bursa’ya 110 KM. mesafede olup İDO feribotları ile İstanbul’a günde 2 kez düzenlenen sefer ile 2 saatte ulaşılabilmektedir.

Oda Kahvaltı konsepti ile siz değerli misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Grand Asya Hotel’de; 6 adet çok amaçlı toplantı ve organizasyon salonu, konaklayan misafirlerin kullanımına ücretsiz sunulan bay ve bayan ayrı olmak üzere SPA Merkezi (Fitness(ortak) – Sauna – Tuz Odası – Buhar Odası – Türk Hamamı), bandırmanın en yüksek noktasında yer alan ve eşsiz bir manzaraya sahip olan 2 adet A’la Carte Restaurant ve kapalı otopark, tüm genel alan ve odalarda ücretsiz internet erişimi ve tüm odalarda çay & kahve set up uygulaması bulunmaktadır.

Konusunda uzman uzak doğulu masöz ve masörlerimizden alacağınız masajlar ile günün yorgunluğunu atabilir ve formunuzu korumak için size özel olarak hazırlanacak olan spa paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Kurulduğu günden bu yana kurumsal otel hizmetleri sunmak için odaklanan Grand Asya Otel alt yapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve personelini bu yönde eğitmektedir.

Kaliteli ve yenilikçi hizmetleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörünün öncüsü olmayı amaç edinmiş ve buna yönelik olarak sahip olduğu vizyon ve felsefe ile siz değerli misafirlerin koşulsuz bir şekilde memnuniyetini sağlamak adına titiz ve samimi hizmet anlayışı ile Geleneksel Türk Misafirperverliğinin sunulduğu Grand Asya Otel’de siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duymaktayız.

Kurşunlar A.Ş.

Grand Asya Ailesi

1980 yılında inşaat malzemeleri satışı ile başlayan ve 1995 yılında anonim şirket olarak kurulan Kurşunlar A.Ş.,başarılı geçmişiyle Balıkesir ve Güney Marmara'nın önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Grup; inşaat, inşaat malzemeleri, hazır beton, turizm ve hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir.

Grand Asya ailesine iş başvurularınız için özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

YUKARI