ROOF & SUNSET A’LA CARTE

Grand Asya Hotel, muhteşem Bandırma manzarası ve gurme lezzetleri ile sizlere benzersiz bir lezzet deneyimi sunuyor.

ROOF & SUNSET A’LA CARTE RESTAURANT

Bandırmanın en yüksek noktasında yer almakla beraber eşsiz bir manzaraya sahip olan bu restaurantımız A’la Carte hizmet vermekte olup 300 kişi kapasitelidir. Talebe göre grup yemeklerinde, nişan yemeklerinde, kahvaltı vb. organizasyonlarında ihtiyaca yönelik fonksiyonel olarak kullanılabilmektedir.

ROOF BAR

Güneşin batışını seyrederken bir şeyler içmek ister misiniz? Siz değerli misafirlerimizi roof barımıza davet ediyoruz. Bandırmanın en yüksek noktasında yer alan barımız siz değerli misafirlerimize eşsiz bir seyir zevki sunmaktadır.

LOBBY BAR

Lobby Barda gazetenizi okurken bir şeyler içebilir ya da bütün bir günün yorgunluğunu atabilirsiniz. 24 Saat lobby bardan istifade edebilir ve büfe hizmeti alabilirsiniz.

HAYALLERİNİZDEKİ ORGANİZASYON

Bölgenin en iyi aşçıları ile hayallerinizdeki organizasyonu bir adım öteye taşıyabiliriz.

✫✫✫✫✫
Doğum Günü

Doğum Günleri

Yeni yaşınıza rüyalar gibi bir doğum günü organizasyonu ile girmek istemez misiniz?

Kahvaltı

Kahvaltı / Brunch

Kahvaltı organizasyonlarınızda 300 kişiye kadar hizmet verebildiğimiz Roof A'la Carte Restaurantımızda sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Nişan & Düğün

Nişan & Düğün

Bandırmanın en yeni ve en lüks 500 kişilik düğün salonunda; en iyi servis kalitesiyle, ücretsiz otopark imkanlarıyla, eşsiz sunum ve yemek lezzetiyle, ücretsiz balayı konaklaması ile unutulmaz bir düğün sizleri bekliyor

YUKARI