TOPLANTI & ORGANİZASYON

Toplantı Salonları
Alan
u
U Düzeni
kale
Kale
konferans
Konferans
sinif
Sınıf
tiyatro
Tiyatro
yuvarlakbanket
Banket
Balo Salonu 630m² - - 560 500 750 500
Diva Toplantı Salonu 170m² 60 40 140 90 120 80
Ece Toplantı Salonu 120m² 60 70 60 90 120 -
Papatya Toplantı Salonu 120m² 60 70 60 90 120 -
Zambak Toplantı Salonu 70m² - 30 - - - -
Lotus Toplantı Salonu 30m² - 30 26 - - -

BALO SALONU Salonumuz otelimizin giriş katında yer almakta olup aynı zamanda bağımsız giriş imkanına sahiptir. Eğlence amaçlı olarakta kullanılabilen bu salonumuz profesyonel tüm toplantı taleplerine cevap verebilecek nitelikte dizayn edilmiştir. Talebe yönelik olarak yemekli , yemeksiz olarak masa düzeni alınabilmekte olan bu salonumuzda; sahne , ışıklandırma sistemi , barkovizyon, ses sistemi , mikrofon mevcuttur.Balo,gala,düğün, yemekli ve yemeksiz toplantı, fuar,sempozyum,seminer vb. tüm etkinliklere uygun dizayn ve dekore edilmiştir.

kongre
kongre
kongre

DIVA TOPLANTI SALONU Bu salonumuz ihtiyaca yönelik olarak dizayn edilebilmekte olup -1 katında yer almaktadır. Toplantı amaçlı olarak kullanılabileceği gibi aynı zamanda banket ve kına organizasyonları  amaçlı da kullanılabilmektedir.

Ses sistemi, sahne, mikrofon, ışıklandırma, barkovizyon, flip cahrt salonumuzda mevcuttur

ECE TOPLANTI SALONU Son teknoloji ile dizayn edilmiş olan bu salonumuzda; ses sistemi , yaka mikrofonu, el mikrofonu , perde , barkovizyon , wi-fi imkanları sağlanabilmektedir. Talebe yönelik koltuk düzeni alınabilmektedir. Ece salonu 1. katta yer almaktadır

PAPATYA TOPLANTI SALONU Son teknoloji ile dizayn edilmiş olan bu salonumuzda; ses sistemi , yaka mikrofonu, el mikrofonu , perde , barkovizyon , wi-fi imkanları sağlanabilmektedir. Talebe yönelik koltuk düzeni alınabilmekte olup aynı zamanda fuaye alanı olarak da kullanılabilmektedir. Papatya salonu lobby katında yer almaktadır. 

ZAMBAK TOPLANTI SALONU Bu salonumuz modern salon ekipmanları ile donatılmıştır. Yuvarlak Masa Oturma Düzenine sahip söz konusu salonumuz Yönetim Kurulu vb. toplantılara hizmet verebilecek niteliklere sahiptir. Salonumuzda ses sistemi , ışıklandırma sistemi yaka mikrofonu , el mikrofonu , TV, Telekonferans Sistemi yer almaktadır.

LOTUS TOPLANTI SALONU Bu salonumuz modern salon ekipmanları ile donatılmıştır. Fonksiyonel bir kullanım şekline sahip söz konusu salonumuz yemekli ve yemeksiz şirket toplantıları için dizayn edilmiştir. Salonumuzda ses sistemi , ışıklandırma sistemi yaka mikrofonu , el mikrofonu , TV, Telekonferans Sistemi yer almaktadır.

YUKARI