Grand Asya Hotel Bandırma

Grand Asya Hotel, Huzurlu Bir
Konaklama
Deneyimi Sunuyor

Grand Asya Hotel' e hoş geldiniz! Grand Asya Asya Hotel, Bandırma da konuklarına benzersiz bir konaklama deneyimi sunuyor. Modern tasarımı, sıcak atmosferi ve özenli hizmet anlayışı ile Grand Asya Hotel, şehrin kalbinde konuklarına evlerini aratmayacak bir konfor sunuyor.

Grand Asya Hotel, 5 yıldız kategorisinde yer alan ve yılın 12 ayı boyunca konuklarına kapılarını açık tutan bir konaklama tesisi olarak öne çıkmaktadır. Bandırma şehir merkezinde konumlanan otelimiz, 137 oda ve 274 yatak kapasitesi ile konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. İDO feribot iskelesine sadece 1 km mesafede bulunması, konuklarımızın kolay ulaşımını sağlamaktadır. Otelimiz, Balıkesir'e 100 km, Bursa'ya 110 km mesafede bulunmaktadır. İDO feribotları ile İstanbul'a kolay ulaşım sağlanabilmektedir.

Grand Asya Hotel, oda kahvaltı konseptiyle misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Otelimizde 8 adet çok amaçlı toplantı ve organizasyon salonu, konaklayan misafirlerin ücretsiz kullanımına sunulan SPA Merkezi (Fitness - Sauna - Tuz Odası - Buhar Odası - Türk Hamamı), eşsiz bir manzaraya sahip olan 2 adet A’la Carte Restaurant ve 150 araç kapasiteli kapalı otopark gibi birçok özellik bulunmaktadır. Bu avantajlarla birlikte, Grand Asya Hotel misafirlerine hem iş seyahatleri hem de dinlendirici konaklamalar için benzersiz bir deneyim vadediyor.

GRAND ASYA HOTEL BANDIRMA

Keyifli konaklamaların adresi olan otelimizde, konuklarımıza unutulmaz bir deneyim sunuyoruz. Bize Ulaşın